Rušná mestská prevádzka = Zvýšené namáhanie a opotrebovanie motora

     Mestská prevádzka sa zväčšuje s mierou urbanizácie. V mestskej prevádzke neustále zrýchľujete a spomaľujete,  čo spôsobuje znižovanie tlaku oleja a zapríčiňuje rýchlejšie opotrebovanie vnútorných častí motora a motorového oleja, čím sa zvyšuje pravdepodobnosť zlyhania motora.

urbanizacia

Nová inovatívna formula aditív od nemeckého výrobcu.

       Navrhnutý v Nemecku na ochranu motorov v mestskej prevádzke. Výsledky laboratórnej štúdie BIZOL 2011 v Nemecku ukazujú, že BIZOL GREEN OIL má malý index opotrebovanosti a vlastnosti, ktoré chránia motor ako bolo zistené u najlepších motorových olejových značiek.

formula

Zvyšuje finančnú bezpečnosť v mestskej prevádzke

        BIZOL Green Oil vám poskytuje finančnú bezpečnosť tým, že znižuje náklady na údržbu, znižuje náklady na opravu a zvyšuje životnosť vášho motorového vozidla.

Zvyšuje technickú bezpečnosť v mestskej prevádzke

        BIZOL Green Oil poskytuje maximálnu ochranu v mestskej doprave. Inovatívny aditívny balíček BIZOL Green Oil bojuje s degradáciou oleja, poruchou mazania a zväčšenou koróziou, ktorá sa vyskytuje kým je motor nečinný a v režime studeného chodu.

Zvyšuje ekologickú bezpečnosť

         Výberom nemeckých kvalitných produktov BIZOL znižujete množstvo náhradných dielov, paliva a motorového oleja, ktoré vaše vozidlo potrebuje: spôsob ako ušetriť zdroje/prostriedky a podieľať sa na ochrane životného prostredia.

Style Selector

Layout Style

Predefined Colors

Background Image